Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Co je TENGA?

 

Produkty TENGA jsou nové masturbační pomůcky, určené pro sexuální zážitky. Jde o Onacup (onanovací kalíšek), který byl navržený tak, aby vám zprostředkoval dosud nepoznané smyslové zážitky.

 

Odkud je TENGA?

 

TENGA se navrhuje a vyrábí v Japonsku společností Tenga Co., Ltd.

 

Pro koho je TENGA určeno?

 

Produkt je vhodný pro muže od 18ti let nahoru, nehledě na to, jaké mají zkušenosti či sexuální záliby. TENGA je také vhodnou pomůckou ke zlepšování kvality sexu - například ke zvládání předčasné ejakulace. Když ženy nemohou nebo nechtějí mít sex, mohou také tento produkt koupit svému příteli či manželovi. TENGA je vtipný a originální dárek pro všechny neformální příležitosti.

 

Kolikrát lze TENGA použít?

 

Všechny série TENGA ONACUP a EGG byly vyrobeny pro jedno použití. Chceme, abyste si s TENGA užili ty nejlepší zážitky při dokonalé hygieně. Někteří uživatelé i přesto používají TENGA Onacup nebo EGG více než jednou. Pak ale 1) neejakulují dovnitř 2) používají kondom 3) po použití pomůcku umyjí. Rozhodně to však nedoporučujeme a za špatné použití nejsme zodpovědní. Produkt FLIP HOLE je na druhou stranu možné použít ve skvělém stavu víc než 50krát.

TENGA je produkt pro osobní použití a neměl by se sdílet s dalšími lidmi.

Všechny produkty TENGA jsou recyklovatelné.

 

Jak mám TENGA uchovávat?

Skladujte tento produkt při pokojové teplotě. Neuchovávejte při extrémně vysokých či nízkých teplotách. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Nedávejte produkt do lednice, jinak by se tekutina uvnitř kalíšku mohla srazit. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Z čeho je vyroben lubrikant v TENGA?

 

Lubrikant se skládá z destilované vody, glycerinu, polyakrylátu sodného, fenoxyethanolu a parabenů. Byl testován a ověřen pro použití v Evropské Unii laboratoří Intertek Labtest. Intertek Labtest.

 

Je bezpečné pít lubrikační tekutiny?

 

Prosím, berte na vědomí, že tento produkt je určen pouze v vnějšímu využití. Tekutiny nepijte.

 

Jak dlouho kalíšek vydrží poté, co ho otevřu?

 

Jakmile odstraníte víčko, použijte TENGA co nejdříve. Vzduch uvnitř kalíšku by mohl způsobit vyschnutí lubrikantu.

 TIP : Vzrušující stroje pro náročné samice – šukací stroje pro vaginální a anální sex.

Mohu TENGA umýt a využít k jinému účelu?

 

Berte prosím na vědomí, že TENGA je narozdíl od FLIP HOLE jen na jedno použití a nemělo by se už využívat k ničemu jinému.

 

Jak se TENGA používá?

 

  1. Strhněte průhlednou fólii a sundejte víčko
  2. Odstraňte pečeť na otvoru pro vzduch
  3. Vložte penis do lubrikovaného otvoru
  4. Pohybujte kalíškem nahoru a dolů. Pokud používáte DEEP THROAT CUP, můžete vytvořit silnější vakuum tím, že stisknete (a uvolníte) otvor pro vzduch. Pokud používáte jakýkoliv produkt z řady SOFT EDITION CUP, můžete jej mačkat, hníst a ovládat tlakem vlastní ruky. Pokud používáte ROLLING HEAD CUP, můžete stimulovat špičku svého penisu kolébáním do stran. Pokud používáte DOUBLE HOLE CUP, můžete využít různé typy otvorů kalíšku. Pokud používáte AIR CUSHION CUP, můžete si užít rozdílný tlak a vakuum tím, že uvolníte (nebo stisknete) otvor pro vzduch.

Diskuse (26 komentářů)

milan, (04. 09. 2014 14:54) Reagovat
Musel jsem si tu najít na netu, abych o tom věděl víc...Nedávno mi totiž říkal kámoš, že to dostal od svý holky. Tak mi to přišlo zajímaví. Zároveń jsem si uvědomil, že o erotických pomůckách toho moc nevím. Ale tak nejsem tady jedinej, tak asi až tak známí to není, ale asi to bude mít vcelku úspěch.
Jirka, (01. 12. 2014 05:47) Reagovat
Taky jsme se s partnerkou začali o erotické pomůcky zajímat až v poslední době a nestačili jsme se divit, co všechno si člověk může pořídit. Zatím jsme si koupili dvě hračky, ale obě jsou určené na společné hrátky, takže s tengaegg zatím zkušenosti nemám, třeba jednou...
Bára, (13. 01. 2015 13:17) Reagovat
Erotický pomůcky jsou skvělá věc. Dnes, když se člověk trochu snaží, tak mu sex nemusí nikdy zevšednět. Ale chce to být trochu tvůrčí a zkoušet nové věci a když není fantazie, tak od toho jsou tu erotické pomůcky. Máme jich s partnerem doma několik a nedáme na ně dopustit.
Robin, (04. 02. 2015 13:28) Reagovat
Já jsem vyzkoušel jednou vajíčko (už před časem) a bylo to super. Přemýšlím, že bych si znovu nějaký koupil. Jen by to mohlo být trochu levnější. Jdu se podívat na ceny. Přeci jen už to dnes není taková novinka, tak možná šli s cenama dolů.
Hynek, (05. 03. 2015 12:13) Reagovat
Také jsem před časem narazil na tenga egg a pročítám více informací. S podobnými erotickými pomůckami zkušenosti nemám ale teď jsem delší dobu sám, tak bych rád něco zkusil. Jen nevím, jestli nemám zvolit spíš něco, co vydrží dýl...
Venca, (29. 04. 2015 17:59) Reagovat
Tak texty o tenga jsem docela hltat a musím říct, že s otevřenou pusou. Vůbec jsem něco takovýho neznal a ani mě nenapadlo, že vůbec něco takovýho je. Je to ale fakt super. Akorát škoda, že to nevydrží, takhle nevím, jestli to za tu investici stojí.
tom, (09. 06. 2015 13:38) Reagovat
...a ještě lepší než hltat texty je vyzkoušet to. Je fakt, že na stálejší používání to chce jinou pomůcku, ale za zkoušku to rozhodně stojí. Užiješ si.
Nin, (30. 12. 2015 10:14) Reagovat
Člověk by si měl dopřát i při masturbaci občas něco nevšedního.:) Akorát si taky říkám, jestli opravdu zkusit to vajíčko, nebo si pořídit nějakou trvalejší umělou vagínu...
eee, (06. 02. 2016 12:56) Reagovat
Pořád ještě je tenga egg modní nebo teď je na scéně jiná novinka? V jednu dobu jsem se o tyhle pomůcky docela zajímal, ale teď už jsem dlouho nekoukal, co nového v erotickému průmyslu...
Jíra, (28. 04. 2016 13:24) Reagovat
Já vím akorát, že už jsou "na scéně" hodně dlouhou dobu, ale jestli jsou překonaný, to netuším...Projeď vyhledávače a uvidíš.
Jan, (06. 06. 2016 15:26) Reagovat
Tak pořád se vyrábí lepší a lepší přístroje. Tipnul bych si, že zrovna erotický průmysl pozadu nebude.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Tenga
Kontakty