Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Co je TENGA?

 

Produkty TENGA jsou nové masturbační pomůcky, určené pro sexuální zážitky. Jde o Onacup (onanovací kalíšek), který byl navržený tak, aby vám zprostředkoval dosud nepoznané smyslové zážitky.

 

Odkud je TENGA?

 

TENGA se navrhuje a vyrábí v Japonsku společností Tenga Co., Ltd.

 

Pro koho je TENGA určeno?

 

Produkt je vhodný pro muže od 18ti let nahoru, nehledě na to, jaké mají zkušenosti či sexuální záliby. TENGA je také vhodnou pomůckou ke zlepšování kvality sexu - například ke zvládání předčasné ejakulace. Když ženy nemohou nebo nechtějí mít sex, mohou také tento produkt koupit svému příteli či manželovi. TENGA je vtipný a originální dárek pro všechny neformální příležitosti.

 

Kolikrát lze TENGA použít?

 

Všechny série TENGA ONACUP a EGG byly vyrobeny pro jedno použití. Chceme, abyste si s TENGA užili ty nejlepší zážitky při dokonalé hygieně. Někteří uživatelé i přesto používají TENGA Onacup nebo EGG více než jednou. Pak ale 1) neejakulují dovnitř 2) používají kondom 3) po použití pomůcku umyjí. Rozhodně to však nedoporučujeme a za špatné použití nejsme zodpovědní. Produkt FLIP HOLE je na druhou stranu možné použít ve skvělém stavu víc než 50krát.

TENGA je produkt pro osobní použití a neměl by se sdílet s dalšími lidmi.

Všechny produkty TENGA jsou recyklovatelné.

 

Jak mám TENGA uchovávat?

Skladujte tento produkt při pokojové teplotě. Neuchovávejte při extrémně vysokých či nízkých teplotách. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Nedávejte produkt do lednice, jinak by se tekutina uvnitř kalíšku mohla srazit. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Z čeho je vyroben lubrikant v TENGA?

 

Lubrikant se skládá z destilované vody, glycerinu, polyakrylátu sodného, fenoxyethanolu a parabenů. Byl testován a ověřen pro použití v Evropské Unii laboratoří Intertek Labtest. Intertek Labtest.

 

Je bezpečné pít lubrikační tekutiny?

 

Prosím, berte na vědomí, že tento produkt je určen pouze v vnějšímu využití. Tekutiny nepijte.

 

Jak dlouho kalíšek vydrží poté, co ho otevřu?

 

Jakmile odstraníte víčko, použijte TENGA co nejdříve. Vzduch uvnitř kalíšku by mohl způsobit vyschnutí lubrikantu.

 TIP : Vzrušující stroje pro náročné samice – šukací stroje pro vaginální a anální sex.

Mohu TENGA umýt a využít k jinému účelu?

 

Berte prosím na vědomí, že TENGA je narozdíl od FLIP HOLE jen na jedno použití a nemělo by se už využívat k ničemu jinému.

 

Jak se TENGA používá?

 

  1. Strhněte průhlednou fólii a sundejte víčko
  2. Odstraňte pečeť na otvoru pro vzduch
  3. Vložte penis do lubrikovaného otvoru
  4. Pohybujte kalíškem nahoru a dolů. Pokud používáte DEEP THROAT CUP, můžete vytvořit silnější vakuum tím, že stisknete (a uvolníte) otvor pro vzduch. Pokud používáte jakýkoliv produkt z řady SOFT EDITION CUP, můžete jej mačkat, hníst a ovládat tlakem vlastní ruky. Pokud používáte ROLLING HEAD CUP, můžete stimulovat špičku svého penisu kolébáním do stran. Pokud používáte DOUBLE HOLE CUP, můžete využít různé typy otvorů kalíšku. Pokud používáte AIR CUSHION CUP, můžete si užít rozdílný tlak a vakuum tím, že uvolníte (nebo stisknete) otvor pro vzduch.

Diskuse (26 komentářů)

S., (20. 10. 2011 16:33) Reagovat
Tak bohužel nám vajíčko hned při prvním použití prasklo.. Ale to mě neodradí od toho, abych koupila příteli nový, snad už to bude v pořádku :)
Radek, (24. 10. 2012 07:29) Reagovat
To jsou tyhle vajíčka tak citlivá, nebo jste se nedržel návodu? Také o něm přemýšlím. Nedokážu si vybrat, který druh by mě nejvíce vzrušoval...:)
Kamil, (19. 11. 2012 14:24) Reagovat
Já tenga egg zkoušel jednou a byl jsem nadmíru spokojený, ale věřím, že při trošku neopatrnějším zacházení může prasknout.
Franco, (25. 04. 2014 05:12) Reagovat
Vajíčko jsem použil již několikrát a zatím drží. Používám ho se silikonových lubrikantem. Rozhodně doporučuji.
Debus, (28. 12. 2012 09:13) Reagovat
Dostal jsem ho od partnerky k Vánocům. Ještě jsem to nezkoušel. Spíš mě překvapilo, že se partnerka asi vyzná víc než já. Ještě jsem o tomhle výrobku neslyšel, takže zatím na netu hledám více informací, ale vypadá to dobře. Asi se mám na co těšit.:)
Michal, (29. 01. 2013 07:50) Reagovat
Tak to máš fajn partnerku. Ta moje by mě nejenže erotickou hračku nekoupila, ale ještě by se jí nelíbilo, kdybych si ji koupil sám. Pak není divu, že mám před ní menší tajemství. Já totiž erotickým hračkám fandím...
Naty, (18. 02. 2013 15:08) Reagovat
Tak já to mám asi takhle: Abych podporovala přítele v tomhle směru a kupovala mu erotické hračky, to ne (ještě by si myslel, že mě to s ním nebaví), ale kdyby si je chtěl kupovat (zatím nic neříkal), tak je mi to jedno.
Šárka, (26. 03. 2013 09:39) Reagovat
Ještě to partnerovi kupovat. Nevadí nám navzájem, že používáme erotické hračky, ale každý si je kupuje sám.
Erik, (10. 04. 2013 05:58) Reagovat
Láká mě Tenga egg s tím silnějším vakuem. Zajímalo by mě, jestli to může mít takový efekt, jak to popisu. Tohle už jsem fakt hračky na hodně dobrý úrovni.
Mára, (16. 04. 2013 09:56) Reagovat
Silnější vakuum znamená tedy větší podtlak, a to je daný, nebo si člověk může regulovat, jestli mu vyhovuje menší či větší podtlak?
M., (21. 05. 2013 05:35) Reagovat
Nevím jak u Tenga egg, ale já mám doma hodně kvalitní fleshlight a u něho si můžete podtlak regulovat sám. Je to hodně dobrý...
Jaroslav, (24. 06. 2013 08:41) Reagovat
Rád bych to také zkusil. je dobré, že si to můžu nechat poslat domů a nemusím někam chodit. Nemám moc zkušeností s erotickými pomůckami, takže se mi nechce do sexshopu.
Aladin, (10. 09. 2013 08:25) Reagovat
Jsem na to zvědavej, rozhodhl jsem se to taky konečně zkusit. Dlouhou dobu na to koukám, čtu různé recenze a konečně jsem se odhodlal. Už aby mi to dorazilo domů.
Mára, (04. 12. 2013 12:06) Reagovat
Tak napiš, ať vím, jestli si mám dopřát vánoční dárek nebo ne.:) Taky jsem na to zvědavej, ale ke koupi jsem se ještě neodhodlal.
Max, (08. 04. 2014 10:25) Reagovat
O tenga egg teda čtu prvně, něco jsem jednou někde viděl, ale právě jsem vůbec nevěděl, co to je. Vypadá to dobře, asi to aspoň jednou zkusím, abych věděl, jestli to fakt má ten efekt.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Tenga
Kontakty